2017. május 28., vasárnap

Focinap

A vasárnapunk kicsit összetorlódott.
Törökszentmiklósról indultunk reggel 7-kor, Dabasra, ahol Csongikának Bozsik tornája volt U9 korosztályban. Nagyon jó formában volt, 5 meccset játszottak, ebből az elsőn rögtön kikaptak, utána viszont szárnyalt: összesen 9 gólt lőtt, 2x mesterhármast és 1x2 góllal és 1x1 góllal járult hozzá a csapat sikereihez.

Ez még áprilisban készült Ócsán, de majdnem ugyanez a csapat volt most is.

Délután (rövid ebéd, fagyizás és szieszta után) Nándit kísértük Gyálra, ahol az U14-es korosztály bajnoki mérkőzésén védett. Nándi még csak 12 éves, így jóval kisebb és tapasztalatlanabb is ebben a korosztályban, talán pont ezért nagyon félt tőle, egész héten morgott, hogy neki vasárnap védenie kell. Csak az első félidőt szurkoltuk végig, a szünetben indulnunk kellett Tatabányára, ő persze végig védte a meccset. Az eredmény már kb a 3. percben eldőlt: 1:0 lett az ellenfél csapatának. Én mégis nagyon büszke voltam rá és az egész csapatra!